Warning: getimagesize(http://pan.bg/gallery/albums/userpics/10010/thumb_1ss-img_7728.jpg ): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /home/panbgwz9/public_html/view_article.php on line 186

ДОСТОЙНО 7:6 В БЛАГОТВОРИТЕЛНИЯ ДВУБОЙ

Pan.bg 11 окт 2012 | 16:53 views (2123) commentaries(0)
img Текст и снимки - сайт на ВВС

Поздравяваме отборите на ВВС и ПФК „Ботев” за зрелищния футболен двубой вчера. Колегите – за достойното представяне, опонентите ни – за трудно взетата победа. Благотворителната среща по повод 100-годишнините на Военновъздушните сили и пловдивския професионален футболен клуб завърши със 7:6 за „Ботев”след дузпи.
Мачът се игра на стадион „Христо Ботев“ в две полувремена по 25 минути и в редовното време завърши 3:3. Крайният резултат се оформи след изпълнение на наказателни удари за радост на феновете. Средствата от продадените билети ще бъдат дарени на Спортно училище „Васил Левски”- гр. Пловдив, което на същата дата отбеляза годишнина от своето създаване.
Юбилейни плакети преди срещата размениха командирът на ВВС генерал-майор Константин Попов и изпълнителният директор на ПФК „Ботев” Ангел Палийски. Специален гост на спортното събитие беше група „Б.Т.Р.”, на които искрено благодарим, че подкрепиха благотворителната инициатива.