Горещи новини
- Lufthansa ще предлага билети по 9 евро, за да запази слотовете си на важни летища
- Turkmenistan Airlines ще получи два конвертирани карго самолета A330-200 Passenger-to-Freighter (P2F)
- Израел забрани полетите, Германия може да остане без пресни храни
- Камбоджа ще получи УБС FTC-2000G
- Airbus представя хеликоптера Flightlab, за да тества утрешните технологии
- Турция с нова поредна безплатна военна доставка за Грузия
- Потвърден е постоянния ангажимент на Байдън към сигурността на Израел
- Танкер на ВМС на САЩ влезе в Черно море, за осигуряване на миноносеца "Доналд Кук"
- Историческо: Израелско посолство се отваря в Абу Даби
- Външните министри от ЕС ще обсъдят отношенията със САЩ и ареста на Навални

Иранската армия твърди, че Израел и САЩ са участвали в убийството на ирански ядрен учен
Главнокомандващият иранската армия Сейед Абдол-Рахим Мусави добави, че „иранската армия си запазва правото да отмъщава на враговете“.
Главнокомандващият иранската армия Сейед Абдол-Рахим Мусави обяви участието на Израел и САЩ в убийството на ядрения учен Мохсен Фахризаде, който беше ръководител на изследователския център към иранското министерство на отбраната. Агенция ISNA съобщи в петък.
"Престъпната ръка на САЩ и Израел <...> е ясно проследена в това престъпление," каза той. Мусави добави, че „иранската армия си запазва правото да отмъсти на враговете“.
По-рано в петък Фарс съобщи за опит за убийство на учен в района на Дамовенд, провинция Техеран. По-късно министерството на отбраната на страната потвърди, че Фахризаде е ранен и е починал в болница.
© Информационна агенция Западна Азия чрез REUTERS
източник
тасс
РАЗГЛЕДАЙТЕ ГАЛЕРИЯТА > > >
Навигирайте с бутоните под снимката, за да разгледате галерията!

ПРЕДИШНА СНИМКА 1/1 СЛЕДВАЩА СНИМКА

loading...
Други публикации
Напиши коментар