Горещи новини
- Ще остане ли новият еднодвигателен стелт изтребител МиГ без клиенти след 10 години
- Може би технологията знае повече за нас, отколкото ние знаем за себе си!
- Политолог разкри американската схема за скрита подготовка на атака срещу Руската федерация
- В САЩ: Русия трябва да се откаже от ремонта на "проклетия" авионосец "Адмирал Кузнецов"
- Тurkish Airlines стартира ТК Extra Care – нова програма с фокус върху хигиената на бордал Тя се реализира в колаборация с популярния д-р Мехмет Оз
- Има ли все още хляб в първите разрушители тип Arleigh Burke? Американските ВМС мислят така
- ВМС на САЩ искат по-подробни тестове на новата протикорабна ракета "въздух-повърхност" с голям обсег LRASM
- /ВИДЕО/: Украинските ВС се готвят за „унищожаването на руски бронирани машини в Донбас“
- Индия ще започне лицензирано производство на автомат AK-203 /СНИМКИ/
- Индийските власти решиха да закупят 83 леки изтребителя Tejas /СНИМКИ/

На 8 януари т.г. Ви информирахме за предстоящия търг за продажба на маневрения влекач "Ураган".
https://www.pan.bg/view_article-70-534156-za-PANBG-ot-vidin-prodavat-manevreniya-vlekach-uragan.html
Междувременно на уеб-страницата на Агенцията за публичните предприятия и контрол бе публикувана подробна информация за продажбата влекача, с която допълваме темата:
На 14.01.2021 г. от 11 часа ще се проведе публичен търг с явно наддаване за продажбата на моторен кораб „Ураган“, обособена част от „Пристанище Видин“ ЕООД, Видин.
Продажба на моторен кораб „Ураган“, регистриран в пристанище гр. Лом, с Уникален европейски идентификационен номер 47000019 и параметри: дължина 24,60 м,
широчина 6,71 м, височина на борда 2,50 м, водоизместимост 257,50 куб. м, газене на кораба при максимално натоварване 1,22 м, средно газене празен 1,15 м, съоръжен с два дизелови двигателя SKL-DDR, тип 6NVD26-1, мощност 264 kW всеки, при 750 об./мин., корпус стоманен, съгласно свидетелство за регистрация № 0009 от 28 август 2015г. на Изпълнителна агенция „Морска администрация“ и Корабно удостоверение за вътрешно корабоплаване № 40-01-1001N от 13.12.2018 г., обособена част от имуществото на „Пристанище Видин“ ЕООД, Видин (моторен кораб „Ураган“).
Начална тръжна цена – 120 000 лева (без ДДС).
Срокът за закупуване на тръжната документация е до 11.00 ч. на 11.01.2021г. в стая 515 на Агенция за приватизация и следприватизационен контрол, след заплатена такса за покупката на тръжната документация на цена 500 лева в касата на АППК, стая 413, от представителя на юридическото лице или физическото лице, което ще участва в търга. Пълномощното при закупуване на тръжната документация е задължително при неявяване на горепосочените лица, оригинал без нотариална заверка с упълномощаване за покупка на тръжна документация на моторен кораб „Ураган“, обособена част от „Пристанище Видин“ ЕООД, Видин. /www.appk.government.bg/
РАЗГЛЕДАЙТЕ ГАЛЕРИЯТА > > >
Навигирайте с бутоните под снимката, за да разгледате галерията!

ПРЕДИШНА СНИМКА 1/3 СЛЕДВАЩА СНИМКА



loading...
Други публикации
Напиши коментар